Zalatana mama – powstał nowy fanpage motywujący dla kobiet

Zalatana mama – powstał nowy fanpage motywujący dla kobiet

Jak często w pędzie dnia codziennego, domowych obowiązków pamiętasz o sobie? Najważniejsze dla Ciebie jest to, aby zadbać o najbliższych. Jesteś mamą i do tego bardzo zalataną. Często zapominasz jednak o tym, że aby zadbać o innych, musisz najpierw zadbać o siebie. Brak Ci czasu i motywacji do działania? Któż zrozumie lepiej kobietę – mamę, niż inna kobieta. Paulina Bartosiak – zaprasza na profil Zalatana Mama.

Stworzyłaś stronę na Facebooku dedykowaną kobietom, mamom, ale nie tylko, które interesują się tematyką utrzymania zdrowej kondycji, mądrego odżywiania i ogólnie aktywności fizycznej. Jak zrodził się pomysł na ten fanpage?

Paulina Bartosiak: Pomysł zrodził się, jak to często bywa z dostrzeżenia potrzeby, kiedy w sposób całkiem prywatny, pomagałam kobietom. Widząc efekty jakie przynosi ta pomoc, postanowiłam zrobić eksperyment – założyć fanpage. Zdecydowałam się na jego założenie, aby móc dotrzeć do większej ilości kobiet, jak największej, które takiej pomocy potrzebują, bądź interesują się tym tematem.

Czym zajmujesz się na co dzień?

Paulina Bartosiak: Na co dzień wychowuję dwóch łobuziaków, co przyznam, nie jest łatwym zadaniem, ponieważ temperament mają chyba mieszany – po rodzicach. Do tego po codziennych obowiązkach domowych, które doskonale zna każda kobieta, a które to ładnie nazywają mężczyźni tzw. ”nic nierobieniu”, przychodzi w końcu pora na chwilę dla siebie, oraz moich podopiecznych.

Co zatem znajdziemy na Twoim fanpage?

Paulina Bartosiak: Czytelnicy mojej strony Zalatana Mama na pewno znajdą odpowiedzi na pytania, jak prawidłowo się odżywiać, oraz efektywnie trenować swoje ciało, godząc to wszystko jednocześnie z wychowywaniem swoich pociech, co jak wiele mam doskonale wie, nie jest wcale takie łatwe.

Można by odnieść wrażenie, że trening siłowy jest skierowany przede wszystkim do Panów. Jednak Panie również coraz chętniej z niego korzystają.

Paulina Bartosiak: Chciałabym przekazać Czytelniczkom mojego fanpage, że trening siłowy i odpowiednie odżywianie nie jest tylko i wyłącznie zarezerwowane dla mężczyzn. Zależy mi też na tym, aby poszerzyć świadomość kobiet w tej i wielu innych kwestiach.

Zawsze jest dobry moment na aktywność fizyczną?

Paulina Bartosiak: Nie ważne, na jakim etapie swojego życia jesteśmy, czy może akurat dopiero planujemy ciąże, czy jesteśmy w trakcie, lub po. Zawsze powinnyśmy dążyć do tego, aby czuć się zdrowo i atrakcyjnie w swoim ciele. Przede wszystkim dla siebie samej.

Zalatana Mama” – rozumiem, że pomysł na nazwę podsunęło samo życie – rola mamy?

Paulina Bartosiak: Pomysł na taką nazwę jest po prostu odzwierciedleniem mojej osoby. To były moje pierwsze słowa, które przyszły mi do głowy, ponieważ od rana do wieczora jestem w ciągłym pędzie. I jak na mamę przystało, pospolicie jestem zalatana. Tak właśnie powstała nazwa. Wszystkie zalatane (i nie tylko) mamy zapraszam do śledzenia mojego profilu.

Więcej inspiracji i motywacji znajdziecie na Zalatana Mama.

Autor grafiki – Justyna Demianiuk.

Źródło – Paulina Bartosiak.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *