Zatrzymaj chorobę cywilizacyjną naszych czasów wspólnie z Pranamat ECO

Zatrzymaj chorobę cywilizacyjną naszych czasów wspólnie z Pranamat ECO

Codzienność pędzi coraz szybciej, a my za wszelką cenę staramy się za nią nadążyć. Siedzimy, wstajemy, pędzimy i tak na przemian, dzień po dniu.

W tym szalonym pędzie codzienności coraz mniej mamy czasu na zadbanie o własny komfort.
Siedzący tryb pracy, w domu, chociaż chwila wytchnienia – gdzie nam będzie lepiej jak nie na kanapie?

Niestety wygodnie nie zawsze znaczy zdrowo.

Bóle pleców to choroba cywilizacyjna naszych czasów spowodowana ciągłą próbą sprostania obecnej prędkości życia, za co ponośmy ogromny koszt – naszego zdrowia. Co to oznacza? Nic innego jak brak czasu na skupianie swojej uwagi na tym, jak siedzimy, jak podnosimy i niestety jak ćwiczymy.

Czy da się z nią walczyć? Oczywiście.

Z pomocą przychodzi Pranamat ECO – terapeutyczna mata do walki z bólem pleców, karku, bólami menstruacyjnymi i ku uciesze wielu kobiet – znienawidzonym bardziej niż ból pleców cellulitem.

Produkt wykonany jest z wysokiej klasy materiałów ekologicznych. Pranamat ECO, to doskonała alternatywa dla osób szukających doskonałego narzędzia do regeneracji i odbudowy.

Systematyczne korzystanie z maty Pranamat ECO pozwala nie tylko poprawić nastrój i samopoczucie, ale zapoczątkować proces samoleczenia. Producenci maty mając ogromną świadomość tego, w jak pędzących czasach przyszło nam żyć  przekonują, że wystarczy jedynie 15 minut dziennie, aby poprawić komfort swojego życia.

Pranamat ECO w walce z bólem:

Struktura maty powoduje mechaniczny ucisk na skórę aktywując punkty biologiczne, stymulując centralny układ nerwowy. Działanie maty pozwala również poprawić krążenie krwi oraz krążenie limfatyczne. Proces ten pomaga zainicjować procesy rewitalizujące w organizmie rozpoczynając tym samym proces samoleczenia.

Pranamat ECO to też masaż

Głęboki masaż mięśni odbywający się podczas nacisku igiełek (kwiatów lotosu) na mięśnie usuwając napięcie i skurcze, uwalnia jednocześnie endorfiny. Te „hormony szczęścia”, mają naturalne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, zmniejszają poziom stresu i lęku oraz wpływają na poczucie zadowolenia, wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo.

Pranamt ECO zaleca się stosować również w przypadku dolegliwości takich jak:

• bóle głowy i migrena

• rwa kulszowa

• cellulit

• problemy ze snem

• bóle mięśni po treningu

• stres

• bóle menstruacyjne

Z czym jeszcze poradzi sobie Pranamat ECO? Przeczytajcie

Fot. Z archiwum Pranamat ECO

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *