Zimowe przyjecie weselne – dlaczego warto wybrać grudzień?

Zimowe przyjecie weselne – dlaczego warto wybrać grudzień?

Grudzień – magiczny miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, pełen romantyzmu, zimowej aury i magii. Dlaczego czasu przygotowań do Świąt nie wykorzystać zatem na oczekiwanie na zimowy ślub i przyjęcie weselne?

Może więc grudzień będzie idealną porą, aby zawrzeć związek małżeński?

Zimowa aura, prószący śnieg, biała suknia ślubna – od razu mamy przed oczami przepiękną scenę jak z zimowej baśni. Zimowy krajobraz jest niezwykle romantyczny i idealnie pasuje do ślubnego klimatu.

Przyjęcie weselne w grudniu? Dlaczego warto wybrać ten miesiąc

Grudzień w swojej nazwie również zawiera literę ,,r”, która według wielu wróży szczęście Młodej Parze. Dlaczego więc nie pomóc szczęściu i wybrać właśnie tego miesiąca na Wasz wyjątkowy dzień?

Wybierając grudzień możecie liczyć na niższe ceny wynajmu sali weselnej czy pozostałych podwykonawców, ponieważ ten miesiąc nie należy do najpopularniejszych w sezonie ślubnym.

Piękne świąteczne dekoracje możecie wykorzystać aby udekorować salę weselną, stoły gości oraz stół Pary Młodej. W okresie świątecznym kościoły również wyglądają magicznie, dzięki tysiącom lampek choinkowych oraz pięknym świątecznym dekoracjom. Idealnymi kolorami na grudniowe przyjęcie weselne będą: czerwień, ciemna zieleń, złoto oraz srebro.

A Wy co myślicie o tym, aby zorganizować ślub i przyjęcie weselne w długi grudniowy wieczór? My jak najbardziej taki pomysł polecamy.

Autor: Agencja ślubna Wesele po Podlasku.

Źródło fot. Pixabay

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *